ODWIEDZINY

Dzisiaj 93

Wczoraj 105

W tygodniu 407

W miesiącu 1408

Od 2008 roku 683605

Oferta firmy zezwolenia.eu

Oferta zezwolenia.eu obejmuje organizację zezwoleń na przewozy nienormatywne na terenie całej Europy. Warto mieć na uwadze, że czasami przekroczenie dozwolonych wymiarów choćby o jeden centymetr powoduje konieczność uzyskania stosownego zezwolenia, natomiast cena zezwolenia jest ZAWSZE niższa niż kara za jego brak. Ponadto, w wielu przypadkach zezwolenia są długoterminowe (nawet 5-lenie), więc można je wielokrotnie wykorzystywać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie firmy transportowej jest obecnie bardzo trudne. Przewoźnikom poruszającym się w gąszczu przepisów zarówno tych dotyczących czasu pracy, podatków, a także tych dotyczących przewozów nienormatywnych, rzuca się dodatkowe kłody pod nogi w postaci przepisów poszczególnych krajów Unii odnośnie płac minimalnych, nakładając coraz to nowe obowiązki sprawozdawcze i generując dodatkowe koszty. Dlatego naszą misją jest przejęcie na swoje barki części tych obowiązków i służenie poradą oraz fachową obsługą w zakresie organizacji zezwoleń na przejazdy nienormatywne.

Porady oraz wyceny dla członków Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych są bezpłatne.

Zapraszamy z zapytaniami!

tel. 530-950-330 - Włodzimierz Krakowski
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.